"Продукція для всього світу ..."

Серія Makel Lumia вже в продажу

Серія Makel Lumia представляє новий ключ до світу

Серія Lumia може реалізувати вашу індивідуальність в створенні дизайну вашого житла, також дозволяє застосування в інтер'єрі дизайну з каменю, металу, скла та дерева. ДЕТАЛЬНІШЕ >>

 

Lumia Makel привертає увагу своєю серією зі скла, чия прозорість і чистота, додають елегантність і яскравість атмосфері в кожному окремому просторі. Скляні рамки серії Lumia Makel Glass, своїм вибором з чорного, білого, синього і зеленого скла забезпечують ідеальну гармонію скла і аксесуарів.

glass

 

Серія Corian що має схожість з мармуром і колірну гамму, що складається з кольорів: "Сутінки", "Аврора", "Піщаник" і "Чорний кварц" вносить відмінності у внутрішні приміщення, даючи відчуття доторку до природи. Відтепер стіни знаходять новий сенс завдяки Lumia Makel.

corian

 

Природність та оригінальність стилю на додаток до вашої домашньої обстановки приносить серія Lumia Wood з дерева. Завершеність дерева в серії Lumia Wood буде авангардом нових тенденцій.

wood

 

Серія Lumia Метал додає приміщенням нову атмосферу. Завдяки металевій серії Lumia Метал, витонченість чорного, сатинового і срібного кольорів, об'єднують нові уявлення з класичною елегантністю. metal